» Відбулося засідання колегії РДА

Відбулося засідання колегії РДА

26 липня 2019 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В. відбулося розшарене засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли: голова районної ради Уткіна Т.І., члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, сільські та селищні голови.

На порядку денному засідання колегії розглянуто ряд важливих у життєзабезпеченні району питань, а саме:

про виконання програми соціально-економічного розвитку Онуфріївського району та підсумки виконання місцевих бюджетів заІ півріччя 2019 року;

про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських і селищних рад за І півріччя 2019 року.

Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії та будуть прийняті розпорядження голови райдержадміністрації.

30-07-2019, 13:23 38 0