» ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ТА СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ТА СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ

26 липня 2019 року перший заступник голова райдержадміністрації Дуднік І.В. провів семінар-нараду з головами сільських та селищних рад Онуфріївського району в якій взяли участь: голова районної ради Уткіна Т. І., керівник апарату райдержадміністрації Євтушенко О.Ю., начальник фінансового управління райдержадміністрації Калантаєвська С.М., головний спеціаліст відділу в Онуфріївському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Яновський М.І., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області» Горобець Л. М., місцеві ЗМІ.

Метою зібрання стала консолідація зусиль району, сільських та селищних рад для вирішення ряду нагальних питань.

Ігор Валерійович ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово виступаючим. На розгляд виносилося такі питання:

про виконання програми соціально-економічного розвитку Онуфріївського району та підсумки виконання місцевих бюджетів за І півріччя2019 року;

про місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистної та повитиці польової;

про проблемні питання по встановленню меж населених пунктів та розробці технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів.

З названих та інших розглянутих на нараді питань сільські голови отримали роз'яснення та конкретні рекомендації щодо практичного їх вирішення.

По завершенню перший заступник головирайдержадміністрації підбив підсумки наради та наголосив, що під час спільних нарад і в подальшому необхідно обмінюватися проблемними питаннями та спільно шукати шляхи їх вирішення, закликав сільських голів до співпраці та взаєморозуміння.

30-07-2019, 13:26 31 0