» Обстеження сміттєзвалищ

Обстеження сміттєзвалищ

Відповідно до затверджених графіків перевірок територій сільських, селищних рад району на предмет дотримання чинного законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами, 06 серпня 2019 року постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами та робоча група з обстеження сміттєзвалищ в населених пунктах району провели обстеження місць видалення відходів, розташованих на території Зибківської та Вишнівцівської сільських рад щодо дотримання вимог чинного законодавства під час їх функціонування, наявності дозвільних документів та паспортів сміттєзвалищ. Також території сільських рад обстежувалися на наявність несанкціонованих та неконтрольованих звалищ твердих побутових відходів.

За результатами перевірки було складено акти обстеження та надані рекомендації.

7-08-2019, 10:31 49 0