» ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ПО ПІДКЮЧЕННЮ ОПТОВОЛОКНЯНОГО ШВИДКІСНОГО ІНТЕРНЕТУ ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА ОХОРИНИ ЗДОРОВ’Я

07 серпня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В. провів нараду з начальником СЛД №4 РТЦ 0513 міста Олександрія Кіровоградської області ПАТ УКРТЕЛЕКОМ, начальником відділу освіти райдержадміністрації, головним лікарем центральної районної лікарні, головним лікарем КНП «ЦПМСД» в якій взяли участь: голова районної ради Уткіна Т. І., заступник голови райдержадміністрації Здебська В.П., головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації - Коломієць Т.О.

Метою зібрання стало проведення оптоволокняного швидкісного інтернету до закладів освіти та охорони здоров’я в районі.

Доповідачі:

Ігор Валерійович ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово виступаючим.

Самородченко О.Г- начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Іванченко Л.О.- головний лікар центральної районної лікарні;

Горобець Л.М..- головний лікар КНП «ЦПМСД»;

Пузь О.В.- начальник СЛД №4 РТЦ 0513 міста Олександрія Кіровоградської філії ПАТ УКРТЕЛЕКОМ.

По завершенню перший заступник голови райдержадміністрації підбив підсумки наради та доручив направити лист на управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації про неможливість у даний час, у зв’язку із технічними причинами, довести оптоволокняний швидкісний інтернет до віддалених сіл району, відпрацювати освоєння держаних коштів на підключення оптоволокняного швидкісного інтернету до Онуфріївської загальноосвітньої школи I-III ступенів та навчально-виховного комплексу Павлиської загальноосвітньої школи I-III ступенів, дотримання термінів та технічних характеристик для отримання якісного інтернету та вирішити питання придбання обладнання телемедицини для подальшого підключення закладів охорони здоров’я до оптоволокняного інтернету в смт. Онуфріївка.

9-08-2019, 08:34 64 0