» Розгляд звернень

Розгляд звернень

У зв’язку із зверненнями жителів села Куцеволівка за ініціативи голови Куцеволівської сільської ради Перепеляк Любов Григорівни та за участі виконуючого обов’язки голови Онуфріївської районної державної адміністрації Дудніка І. В. та начальника відділу в Онуфріївському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Перев’язко М. А. 08 серпня 2019 року біля приміщення сільської ради було проведено зібрання (сходини) громадян Куцеволівскої громади.

Зі сторони жителів села виступив громадянин Єрух М. М., який попросив сільського голову надати пояснення щодо піднятих питань у зверненнях, а саме : приватизація сінокосів (звернення Семенцової Л. П.) та продаж права оренди пасовищ на земельних торгах (аукціоні) (звернення Єруха М. М.).

Сільський голова Перепеляк Л. Г. та землевпорядник сільської ради Топало С. І. у своїх поясненнях спростували всі звинувачення щодо піднятих на зібрані питань.

Також на зібранні було піднято ряд інших важливих питань, які потребують негайного врегулювання та вирішення.

Додатково повідомляємо, що у результаті зібрання (сходин) громадян Куцеволівської сільської ради, було прийнято рішення створити громадські пасовища за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності.

По питанню створення громадських пасовищ на території Куцеволівської сільської ради представником від громади обрано Трача В.В.

Відділ в Онуфріївському районі

Головного управління Держгеокадастру