» Чотири райони Кіровоградщини запропонували зміни до Перспективного плану формування ОТГ

Чотири райони Кіровоградщини запропонували зміни до Перспективного плану формування ОТГ

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів засідання обласної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області. Під час засідання члени робочої групи в режимі он-лайн заслухали пропозиції керівників територій щодо внесення змін до Перспективного плану, а також обговорили позиції стосовно майбутнього поділу території області на райони.
Про внесення змін до Перспективно плану заявили керівники 4-х районів. Так, робочі групи в Онуфріївському, Олександрівському і Гайворонському районі ухвалили рішення ініціювати створення на їх територіях по 1 ОТГ - формат "1 район – 1 громада", а в Знам'янському районі вирішили змінити межі існуючих перспективних громад. Зазначені пропозиції буде винесено на розгляд депутатів обласної ради.
Керівники ще 7-ми територій вказали, що відповідні робочі групи напрацювали певні пропозиції стосовно змін, однак не ухвалили остаточних рішень. Сергій Коваленко доручив оперативно провести засідання і сформувати спільну позицію щодо майбутнього об'єднання. Решта територій змін не вноситиме.
Таким чином, на сьогодні об'єднання у форматі "1 район – 1 громада" задекларовано в 11 районах області: у Олександрівському, Онуфріївському, Устинівському, Компаніівському, Благовіщенському, Вільшанському, Голованівському, Гайворонському, Новгородківському, Новомиргородському та Новоархангельському.
Стосовно майбутнього адміністративно-територіального устрою Кіровоградщини, зокрема, поділу на райони, більшість територій підтримують проектну модель Мінрегіону із 3-х районів. Проте представники кількох територій мають бачення інших форматів. Усі ці пропозиції буде подано до облдержадміністрації для узагальнення.
23-08-2019, 11:13 19 0

Коментарі