» В Університеті ІІІ віку знову вітали іменинників.

В Університеті ІІІ віку знову вітали іменинників.

29 серпня гостинно відкрив свої двері територіальний центр Онуфріївського району для студентів Університету ІІІ віку, щоб поздоровити іменинників липня та серпня, на черговому засіданні клубу «Самоварчик». Останні літні місяці багаті на ювілеї та іменини: 80- річний день народження відзначив Хміль Арсеній Олексійович, 75 річницю зустріла Бєляєва Віра Савелівна; Ніколоянс Любов Анатоліївна, Компанієць Валентина Єрофіївна, Карюк Тетяна Олексіївна, Живан Людмила Іванівна та Сорока Наталія Василівна стали на рік мудрішими. В теплій задушевній атмосфері розпочалося свято з відеопривітання від працівників установи. Щирі побажання міцного здоров’я, довгих літ життя, мирного неба лунали протягом всього заходу. Веселі, жартівливі та задушевні пісні, вірші та гуморески звучали в затишній залі. Фотографії, які переглянули студенти Університету, нагадали про минуле та сьогодення іменинників.

Родзинкою привітань було театральне дійство за участю Параски з Палажкою( Скок Л.Я., Прокопенко Г.В.) та їх чоловіків Марка з Степаном(Матюха М.М., Мороз М.І.). Дотепний український гумор та веселий сміх радував присутніх сивочолих студентів.

Як завжди, працівники територіального центру, подарували іменинникам квіти та чудернацькі «совушки», пошиті майстринею Тущенко Н.В..

Свято продовжилося за солодким столом та чашечкою духмяного чаю, за яким не переставали лунати привітання, вірші, пісні та гуморески. Веселі та натхненні залишали установу студенти Університету ІІІ віку. Засідання клубу «Самоварчик»пролетіло стрімкою пташкою. Накреслені плани на наступні заняття будуть виконані, бо наші студенти сумлінні учні – заняття відвідуютьобов’язково, домашні завдання виконують старанно.На наступний тиждень запланована поїздка до славної козацької столиці – міста Чигирин.

3-09-2019, 07:10 20 0