» Відбулося засідання колегії

Відбулося засідання колегії

У п’ятницю 06 вересня, під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Дудніка Ігоря Валерійовича, відбулося засіданняколегії районної державної адміністрації, в порядок денний якого було включено наступні питання:

1. Про розвиток освітньої галузірайону.

2. Про стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнямиПрезидента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій за І півріччя 2019 року.

В роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, сільські та селищні голови, керівники закладів загальної середньої освіти.

Про розвиток освітньої галузі Онуфріївського району доповіла Самородченко Олена Григорівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації, закріпивши свій виступ показом слайдів.

По завершенню доповіді до виступу Ігор Валерійович запросив Патерило Світлану Яківну, директора навчально-виховного комплексу «Деріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», яка проінформувала про готовність закладу до нового навчального року та про підсумки ЗНО за 2018/2019 навчальний рік.

Потім всі включилися до обговорення даного питання. Зокрема, присутніх цікавило чому не проведено ремонти шкільних автобусів у літній період? чому в Павлиському ліцеї ім. В.О. Сухомлинського не працюють холодильники? чому не підготовлені топкові чи котельні господарства окремих закладів до нового опалювального сезону? чому не підвозять учнів та вчителів до Омельницької загальноосвітньої школи? та інше.

Вислухавши всі зауваження і аргументи дані на них, слово взяв перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дуднік. Цей виступ був, як підсумок його особистого об’їзду усіх загальноосвітніх закладів району. Вцілому школи були підготовлені до нового начального року, проте не всі директори шкіл звернули увагу на естетичний вигляд приміщень, огорожі, надвірного обладнання. Також, на сьогоднішній день, не всі заклади готові до опалювального сезону. І тому, в підсумку Ігор Валерійович запропонував внести доповнення у проект рішення колегії райдержадміністрації. А саме:

1. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації забезпечити підготовку закладів освіти до опалювального сезону, в термін до 15 жовтня 2019 року.

2. Винести попередження першому заступнику голови райдержадміністрації та заступнику голови райдержадміністрації в частині невиконання своїх функціональних повноважень.

3. Роботу начальнику відділу освіти райдержадміністрації визнати незадовільною.

Ігор Дуднік виніс проект рішення з даними доповненнями на голосування: 3 члена колегії проголосували «за», 1 (один) – «проти», 4 – утримались.

На сьогоднішній день рішення колегії не прийнято. Тому, засідання колегії райдержадміністрації перенесено на наступний тиждень.

10-09-2019, 08:44 37 0