» Засідання архітектурно-містобудівної ради

Засідання архітектурно-містобудівної ради

10 вересня 2019 року в приміщенні Онуфріївської районної державної адміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

На даному засіданні був розглянутий проект містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану с. Куцеволівка Онуфріївського району Кіровоградської області». Замовник – Куцеволівська сільська рада Онуфріївського району Кіровоградської області. Розробник – приватне підприємство «І-Експерт-Сервіс»» м. Кропивницький.

До складу проекту увійшли розділи:

• оновлення та внесення змін до генерального плану села Куцеволівка;
  • охорона навколишнього природного середовища;
  • план зонування території.

Оновлення генерального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови села та є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту (ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

11-09-2019, 10:25 24 0