» В Онуфріївці готуються до паводків.

В Онуфріївці готуються до паводків.

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 січня 2018 року за №10-р в Онуфріївському районі розпочалася підготовка до проведення штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області(із залученням органів з евакуації), щодо виконання завдань під час пропуску льодоходу та паводків, яке заплановане на 27 лютого 2018 року.

6 лютого 2018 року в актовому залі районної державної адміністрації пройшли групові заняття з учасниками тренування, які провели працівники Світловодських курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.
Слухачів було ознайомлено з нормативно-правовою базою, з методикою проведення тренування, із завданнями та функціями органів управління, комісії з ТЕБ та НС, евакуаційної комісії, спеціалізованих служб територіальної ланки ЄДС ЦЗ. Було надано рекомендації щодо підготовки документів, необхідних для проведення тренування.

7-02-2018, 17:30 19 0