» Відбулося засідання робочої групи

Відбулося засідання робочої групи

12 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Самородченко С.М. провів засідання робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територіальних громад.У нараді також взяли участь голова районної ради Уткіна Т.І., перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В., керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Бура Н.С. ознайомила присутніх з районним планом заходів з активізації роботи з впровадження реформи децентралізації на території Онуфріївського району у 2018 році.

В обговоренні даного питання взяли участь всі учасники наради, які озвучили своє бачення і пропозиції щодо об’єднання громад. Всі присутні зійшлися на тому, що найважливішим пріоритетом повинен бути не кількісний, а якісний показник об'єднання громад. Головна цінність – це люди, які повинні після процесу децентралізації отримати належний рівень низки важливих послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, а не нові проблеми. Тому необхідно все детально продумувати, прораховувати і виважено підходити до процесу створення об'єднаних громад, щоб вони дійсно були спроможними забезпечити своїм жителям належний рівень життя.

Підсумовуючи обговорення, Сергій Миколайович доручив членам робочої групи активізувати організаційно-роз’яснювальну роботу з питань утворення ОТГ серед мешканців району, здійснити робочі поїздки, з метою обміну досвідом, до Великоандрусівської та Бобринецької ОТГ, а також в стислі терміни, до 1 березня 2018 року, скласти розрахунки спроможності ОТГ з метою впровадження децентралізації на території району.

12-02-2018, 15:12 67 0