» Відбулося засідання медичної ради

Відбулося засідання медичної ради

09 лютого 2018 року на базі Онуфріївської центральної районної лікарні відбулося засідання медичної ради.

У засіданні приймали участь голова Онуфріївської районної державної адміністрації САМОРОДЧЕНКО С.М., голова Онуфріївської районної ради УТКІНА Т.І., головний лікар Онуфріївської центральної районної лікарні ІВАНЧЕНКО Л.О., головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївського району» ГОРОБЕЦЬ Л.М., виконуюча обов’язки голови профспілкової організації медичних працівників Онуфріївської центральної лікарні ПАНЧЕНКО Ю.В., медичні працівники Онуфріївської центральної районної лікарні та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївського району».

Заслухані доповіді головного лікаря Онуфріївської центральної районної лікарні ІВАНЧЕНКО Л.О. таголовного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївського району» ГОРОБЕЦЬ Л.М. про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я району за 12 місяців 2017 року.

Районними фахівцями були висвітленні питання щодо результатів роботи кожної служби протягом 2017 року.

Підсумком проведення медичної ради стало прийняття рішення з визначенням конкретних завдань галузі охорони здоров’я району на 2018 рік.

9-02-2018, 19:30 67 0