» Відбулося засідання колегії РДА

Відбулося засідання колегії РДА

05 жовтня 2019 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В. відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли: голова районної ради Уткіна Т.І., члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, сільські та селищні голови.

На порядку денному засідання колегії розглянуто ряд важливих у життєзабезпеченні району питань, а саме:

про готовність бюджетної сфери до опалювального сезону 2019-2020 років та господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років;

про виконання делегованих повноважень виконкомом Мар’ївської сільської ради згідно з вимогами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні;

про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 14 червня 2013 року № 185-р «Про удосконалення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва райдержадміністрації Бура Н.С. доповіла про готовність господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Зокрема зауважила, що підприємствами житлово – комунального господарства району проведена підготовка інженерних мереж та інших об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 років. Поряд з цим, проінформувала про підготовку до роботи 3-х котелень та 17 топкових закладів освіти району, розповіла про проведені ремонти системи опалення в закладах культури району. Співдоповідачами з даного питання виступили: начальник Онуфріївської дільниці Світловодського УЕГГ Каблашов В.І., начальник Онуфріївського РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» Пугач І.В., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Галаган Н.М., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Балим С.О., головний лікар КНП «Центральна районна лікарня» Онуфріївської районної ради Кіровоградської області Іванченко Л.О.

Про виконання делегованих повноважень виконкомом Мар’ївської сільської ради згідно з вимогами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні доповідав Мар’ївський сільський голова Мишастий І.В.

Про актуальні питання з удосконалення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах інформувала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фірсова В.Б.

В результаті обговорення питань видані рішення колегії районної державної адміністрації, завдання яких направлені на усунення недоліків та покращення показників діяльності органів влади.

8-10-2019, 15:36 14 0