» Шановні працівники поштового зв’язку!

Шановні працівники поштового зв’язку!

Щиро і сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти! Завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці листонош, операторів, інших представників поштових професій, якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших населених пунктах нашого району.

Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісточкою від рідних і близьких. Від щирого серця дякуємо всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку за нелегку, але дуже важливу для людей працю.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення своїх бажань і надій. Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а ваші починання завжди одержують заслужене визнання!

Перший заступник голови районної                                                          Голова районної ради

державної адміністрації

І. ДУДНІК                                                                                             Т. УТКІНА

8-10-2019, 15:45 11 0