» ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ТА СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ТА СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ

05 жовтня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В. провів семінар-нараду з головами сільських та селищних рад Онуфріївського району

району в якій взяли участь: голова районної ради Уткіна Т. І., начальник фінансового управління райдержадміністрації Калантаєвська С.М., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Данілова О.Л., завідувач поліклінічним відділенням Онуфріївської ЦРЛ Сухомлинська Н.І., військовий комісар Онуфріївського районного військового комісаріату Мороков Я.Ю., начальник сектору превенції патрульної поліції Онуфріївськоговідділення поліції Олександрійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Пугач А.І., місцеві ЗМІ. Метою зібрання стала консолідація зусиль району, сільських та селищних рад для вирішення ряду нагальних питань.

Ігор Валерійович ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово виступаючим. На розгляд виносилося такі питання:

про роботу призовної комісії;

про основні підходи до формування проектів місцевих бюджетів на 2020 рік;

про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації,структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських і селищних рад протягом січня – вересня 2019 року;

про надання пропозицій до проекту програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік.

Про роботу призовної комісії, організацію та особливості проведення призову громадян на строкову військову службу розповів військовий комісар Онуфріївського військового комісаріату Мороков Я.Ю.. Він повідомив про те, що з 1 жовтня стартував черговий призов громадян на строкову військову службу, який триватиме до 31 грудня 2019 року. Зокрема, він наголосив на тому, що найрозповсюдженішою проблемою, з якою доводиться зустрічатися працівникам військкомату під час проведення призовної кампанії, є ухилення чоловіків від служби, а також розбіжність фактичного місця проживання із реєстрацією (пропискою), що унеможливлює своєчасне прибуття призовників до військкомату. Для того, аби уникнути непорозумінь і забезпечити необхідну явку призовників на дільниці доповідач наголосив на необхідності тісної співпраці працівників військкомату, Онуфріївського районного відділення поліції, райдержадміністрації, а також сільських і селищних голів.

Далі про основні підходи до формування проектів місцевих бюджетів на 2020 рік, очікуване виконання бюджету за 9 місяців та до кінця 2019 року доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Калантаєвська С.М. Доповідачка зауважила, що сільським та селищним радам необхідно затвердити план заходів щодо організації роботи по складанню бюджету та попрацювати з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо сплати ПДФО до бюджету району.

З названих та інших розглянутих на нараді питань сільські голови отримали роз'яснення та конкретні рекомендації щодо практичного їх вирішення.

9-10-2019, 13:45 16 0