» Шановні ветерани, жителі Онуфріївського району!

Шановні ветерани, жителі Онуфріївського району!

Вітаємо вас зі святом всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з ненависним ворогом, -75-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав Перемогу. Вшановуємо пам’ять мільйонів мужніх захисників, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям. Шановні ветерани! Ваша відвага, героїзм та нескореність духу є прикладом для прийдешніх поколінь. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Кожній родині зичимо добра, щастя, здоров’я, добробуту й затишку! Мирного і світлого неба нашій рідній Україні!

Перший заступник голови районної                                            Голова районної ради

державної адміністрації

І. ДУДНІК                                                                               Т. УТКІНА

25-10-2019, 14:57 26 0