» Відбулися заходи з нагоди 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

З нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників 28 жовтня 2019 року в районному центрі відбулися урочистості за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників політичних партій, громадських організацій, трудових колективів, учнівської молоді, громадськості.
Онуфріївчани вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.
Біля братської могили загиблих воїнів у роки Другої світової війни, відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення України від нацистських окупантів.
Усіх, хто загинув у роки Другої світової війни, визволяючи рідну землю від фашистських загарбників, учасники мітингу вшанували покладанням квітів до підніжжя пам’ятних знаків та хвилиною мовчання.
28-10-2019, 12:59 36 0