» Привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Сьогодні, на передодні професійного свята - Дня працівника соціальної сфери України перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В. та голова районної ради Уткіна Т. І. побували в територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Онуфріївського району, де привітали працівників цього закладу з професійним святом.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята Подяку районної державної адміністрації та районної ради оголошено:

Барановій Ю.В.- бухгалтеру І категорії територіального центру соціального обслуговування;

Білоногу Ф.Г.- водію територіального центру соціального обслуговування;

Пузь О.В.- соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування;

Рябовій Т.І.- соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування.

Кожен з працівників територіального центру щоденно проявляє душевну щирість, теплоту, милосердя, вшановуючи людей похилого віку щирим, добрим словом, надаючи посильну допомогу - роблять все можливе, щоб вони відчували себе потрібними і захищеними.

Соціальний працівник – це не тільки професія, це спосіб життя, стан душі, важка праця сповнена гуманізму, співчуття, людського тепла й милосердя.

30-10-2019, 15:03 28 0