» Приймали вітання з професійним святом працівники соціальної сфери

Приймали вітання з професійним святом працівники соціальної сфери

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Напередодні свята, 01 листопада 2019 року, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Дуднік І.В. та голова районної ради Тетяна Уткіна. Вони висловили повагу і вдячність працівникам управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, побажали міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України оголошено Подяку районної державної адміністрації та районної ради:

Костенку Федору Георгійовичу- головному спеціалісту відділу з питань праці та соціально- трудових відносин управління праці та соціального захисту Онуфріївської районної державної адміністрації;

Кохно Дар’ї Юріївні- головному спеціалісту відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту Онуфріївської районної державної адміністрації;

Литвиненко Марині Сергіївні- головному державному соціальному інспектору управління праці та соціального захисту Онуфріївської районної державної адміністрації.

1-11-2019, 14:27 23 0