» Відбулось засідання Організаційного комітету

Відбулось засідання Організаційного комітету

25 листопада 2019 року відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення: Дня Збройних сил України, Дня місцевого самоврядування в Україні та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У засіданні організаційного комітету, що відбулося під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В. взяли участь: голова районної ради Уткіна Т. І., заступник голови районної ради Кальницька К. М., заступник глови райдержадміністрації Здебська В.П., керівник апарату райдержадміністрації Явтушенко О.Ю., голова районної громадської організації «Союз ліквідаторів» Ляч В. П., голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів «Саланг» Гога В.І., члени організаційного комітету.

Заслухавши пропозиції членами оргкомітету прийнято рішення щодо відзначення вказаних дат та проведення відповідних районних заходів.

Тож урочисті заходи до Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування в Україні відбудуться 06 грудня 2019 року о 10:30 годині та 13.00 годині відповідно, в малому залі районного Будинку культури.

Урочисті заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбудуться 13 грудня 2019 року о 9.00 годині в центральні частині смт. Онуфріївка, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

Заплановано проведення офіційної частини, нагородження, покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

Запрошуємо жителів Онуфріївщини взяти участь у вказаних заходах та вшанувати пам'ять наших земляків, які стали на захист співвітчизників, рятуючи від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

26-11-2019, 16:08 22 0