» Відбулася чергова апаратна нарада

Відбулася чергова апаратна нарада

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Дудніка І.В. у вівторок, 26 листопада 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Уткіної Т.І., заступника голови райдержадміністрації Ігоря Дудніка, заступника голови райдержадміністрації Здебської В.П., керівника апарату райдержадміністрації Євтушенко О.Ю., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, освіти, медицини, культури, економіки.

Про стан соціального захисту населення АТО/ООС та членів їх сімей інформували: начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тарабан О.В., заступник директора комунального некомерційного підприємства «Онуфріївська центральна районна лікарня» Онуфріївської районної ради Медведева О.В., начальник відділу в Онуфріївському районі головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Перев’язко М.А.

Про організацію роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах з метою попередження соціального сирітства доповіла директор РЦСССДМ Фірсова В.Б.

Про виконання завдань визначених у розпорядженні голови райдержадміністрації від 31 жовтня 2019 року №246-р «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 18 вересня 2019 року №209-р»Про розвиток освітньої галузі району» інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Самородченко О.Г.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Калантаєвська доповіла присутнім про наповнення районного бюджету за листопад місяць та 2019 рік у цілому.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень.

По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.

27-11-2019, 11:34 24 0