» Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 років!!!

Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 років!!!

27 листопада 2019 року в малій залі районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці створення районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Були запрошені близько 80 гостей – це керівництво району, сільські та селищні голови всі працівники, які працювали в Центрі протягом 25 років, директора сільських та селищних центрів, прийомні сім’ї та батьки-вихователі, волонтери, засновник дитячого будинку «Жива Перлина» Федоров О.І., представники структурних підрозділів райдержадміністрації.Зі словами привітань виступили: заступник голови райдержадміністрації Здебська В.П., заступник голови районної ради Калницька К.М., Павлиський селищний голова Антонова І.С. Заступники керівників району провели церемонію нагородження, вручивши подяки працівникам РЦ СССДМ та соціальним партнерам.
Про досягнення колективу, багаторічну працю та історію Центру розповіла директор Фірсова В.Б., яка в своїй промові згадала всіх працівників, які працювали і які працюють на сьогоднішній день в Центрі – це люди, які люблять свою професію, віддають тепло своєї душі і серця дітям, дорослим, які потребують підтримки і співчуття. Подякувала всім тим, хто протягом багатьох років співпрацює із Центром.
Працівники культури та дитячі колективи привітали всіх присутніх концертом.

28-11-2019, 13:37 23 0