» Проведено чергове засідання координаційної ради

Проведено чергове засідання координаційної ради

28 листопада 2019 року проведено чергове засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобіганнянасильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Здебської Валентини Павлівни.

В засіданні взяли участь представники: управління праці та соціального захисту населення; відділу освіти; служби у справах дітей; відділу культури і туризму райдержадміністрації; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Онуфріївського відділення Олександрійського відділу ГУНП України в Кіровоградській області; Онуфріївського районного відділу з питань пробації; центральної районної лікарні; комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області»; районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

На засіданні розглянуто питання:

1. Про організацію в районі роботи з протидії торгівлі людьми.

2. Про роботу закладів освіти району щодо протидії булінгу.

3. Про стан демографічної ситуації в Онуфріївському районі.

В ході розгляду питань:

- підведено підсумки проведення службами району роботи з протидії торгівлі людьми в 2019 році;

- заслухано інформацію відділу освіти райдержадміністрації про роботу закладів освіти району щодо протидії булінгу;

- доведено до відома присутніх інформацію про стан демографічної ситуації в Онуфріївському районі.

По даним питанням прийнято відповідні рішення координаційної ради.

29-11-2019, 08:26 22 0