» Шановні працівники прокуратури!

Шановні працівники прокуратури!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Ваша сумлінна повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина здобула прокуратурі авторитет як одної з найбільш ефективних державних інституцій.

Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Тому стандартом прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, але й бездоганні моральні якості. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

В день професійного свята - найкращі побажання усім працівникам прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

Бажаємо вам щастя, здоров'я та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім'я закону. Упевнені, що суспільство гідно оцінить справжній професійний подвиг прокурорів і слідчих, для яких совість, честь та закон були, є і залишатимуться непорушними і незамінними дороговказами на шляху до людського та професійного успіху.

Перший заступник голови районної                                                    Голова районної ради

державної адміністрації

І. ДУДНІК                                                                                       Т. УТКІНА

29-11-2019, 09:41 17 0