» Аналіз інвестиційної діяльності на території району
Аналіз інвестиційної діяльності на території району

У 2017 році на територію району іноземні інвестиції не залучалися. Інформація щодо інвестиційних пропозицій розміщена на офіційномувеб-сайті районної державної адміністрації в рубриці «Інвестиційна діяльність». До уваги інвесторів представлено земельну ділянку площею 28,84 га для промислового виробництва та будівництва тваринницьких комплексів.

Відповідно до програми соціально-економічного розвитку району у 2017 році передбачено інвестиційний проект у сфері модернізаціїтехнічного стану сільськогосподарських підприємств на загальну суму 15,2 млн. грн. За звітний період 2017 року сільськогосподарськими підприємствами оновлено матеріально-технічну базу на загальну суму 22,7 млн. грн.

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року №310-р, 12 липня 2017 року №463-р та 27 вересня 2017 року№ 689-р «Деякі питання надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» для району виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 6,995 млн. грн. на наступні об’єкти:

1)капітальний ремонт Онуфіївської центральної районної лікарні по вул. Графа Толстого, №90, селище Онуфріївка, Кіровоградської області. Сума коштів складає – 4,0 млн. грн.;

2) реконструкція вулиці Дерибаса в селищі Онуфріївка, Кіровоградської області. Сума коштів складає – 0,4 млн. грн.;

3) проведення комплексних робіт із благоустрою паркової зони по вул. Молодіжній с. Успенка, Онуфріївського району, Кіровоградської області. Сума коштів складає – 1,5 млн. грн.;

4) капітальний ремонт питного водогону комунального підприємства Деріївськї сільської ради, села Деріївка, Онуфріївького району, Кіровоградської області. Сума коштів складає – 0,5 млн. грн.. А також на покращення матеріально – технічної бази закладів соціальної сфери на загальну суму 595,0 тис. грн.