Меню

Календар

«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Архів


Архівний сектор інформує

        До архівного сектору Онуфріївської райдержадміністрації та Трудового архіву Онуфріївського району звертаються громадяни з різноманітними соціально-правовими запитами: про встановлення та підтвердження відомостей про стаж роботи, заробітну плату, нагородження урядовими відзнаками, майнових питаннях і т.д. Але не завжди архівні установи можуть задовольнити деякі запити у зв»язку з відсутністю відповідних документів.
        В архівному секторі зберігаються документи, які підтверджують право власності на земельні ділянки, будівлі – це протоколи засідань виконавчих комітетів селищних та сільських рад. Для підтвердження факту перебування в членах колгоспу, зарахування у стаж роботи встановленого мінімуму вихододнів – протоколи засідань правління колгоспів та загальних зборів.
        Щоб одержати необхідні відомості про нагородження трудовими орденами, медалями, присвоєння звання Героя Соціалістичної Праці, Матері – героїні слід звертатися до Державного архіву Кіровоградської області, який знаходиться за адресою: 25013 м. Кіровоград, вул.. Академіка Корольова,3.
        Державний архів області на підставі документів партійних та комсомольських органів підтвердить також стаж роботи та надасть довідку про заробітну плату колишнім партійним та комсомольським працівникам.
        Документи про реєстрацію актів цивільного стану (народження, одруження, смерть, розлучення) протягом 75 років зберігаються в органах РАЦС за місцем реєстрації, потім передаються на державне зберігання до Держархіву області.
        За довідками про навчання у загальноосвітніх школах необхідно звертатися за місцем навчання.
        За отриманням інформації про суму нарахованої заробітної плати і підтвердженням стажу роботи на тому чи іншому підприємстві, установі, організації, необхідно пам»ятати, що перш за все треба звернутись в установу за місцем роботи: встановлено 75-річний термін зберігання документів з особового складу в архівах організацій. У випадку ліквідації організації треба звернутись до організації – правонаступника. Якщо правонаступника немає, звернення ви можете направити до Трудового архіву Онуфріївського району, який знаходиться за адресою: смт Онуфріївка, вул.. 50 років Жовтня, 27.
        Звертаючись до архіву необхідно зробити ксерокопію трудової книжки(якщо вона знаходиться у заявника), де зазначено прізвище заявника та період роботи, за який потрібна довідка. Адже при оформленні документів, необхідних для призначення пенсії, нерідко виявляється, що у трудових книжках громадян відсутні ті чи інші записи або допущені певні неточності.
        Частина документів з особового складу зберігається також у Державному архіві області – інформацію з даного приводу ви можете отримати, звернувшись до рубрики «Звернення громадян» сайту Держархіву області (dakiro. kr-admin.gov.ua).Тут ви також можете знайти перелік ліквідованих установ області, документи з особового складу яких зберігаються у правонаступників, організаціях вищого рівня та інших установах.

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien