» Архітектура
Архітектура

Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки .Наказ від 05.07.2011 №103

Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.Наказ від 21.10.2011 №244

Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст. Наказ від 07.07.2011 №109На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністраціївід 30 листопада 2017 року № 01-26/193/1 районна державна адміністрація повідомляє, що здійснюється постійний контроль за виконанням заходів щодо створення належних умов доступності для осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення.

Протягом 2017 року виконувався обласний план заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільнихгруп населенняна 2016-2020 роки «Безбар’єрна Кіровоградщина».

В районі створений комітет доступності, який здійснює моніторинг забезпечення належної доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будівель та об’єктів соціальної інфраструктури.
В травні місяці 2017 рокуздійснювалась перевірка об’єктів торгівлі району на навністьпандусів та їх тенічного стану. Складені відповідні довідки обстеження даних будівель та надані рекомендації по усуненню недоліків по облаштуванню пандусів.
На території району знаходиться 85 об’єктів бюджетної сфери, які обладнані пандусами для забезпечення належної доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Орієнтовна вартість робіт по приведенню даних існуючих пандусів до вимог державних будівельнихнорм складає 165,0 тис.грн.

Сільським та селищним радам, керівникам організаційта установ району рекомендовано передбачити в бюджетах відповідні кошти для приведення існуючих пандусів до вимог державних будівельних норм.