Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Будівництво
Зміни в законодавстві України ,що до реєстрації нерухомого майна для сільської місцевості


        15 квітня 2014 року Верховною радою України прийнято Закон «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
        Даний Закон передбачає спрощення реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а саме при оформлені свідоцтва про право власності.
        На житлові, садибні, дачні будинки, господарські будівлі і споруди,прибудови до них,що розташовані на територіях сільських рад та які закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року проведення технічної інвентаризації не потребується. Документом, що замінює технічний паспорт уразі його відсутності.,є виписка з по господарської книги,яка надається виконавчим органом сільської ради.
        Для здійснення державної реєстрації прав власності на зазначені об’єкти нерухомості документами,що посвідчують речові права на земельні ділянки під такими об’єктами, можуть також рішення відповідної сільської ради вважатися рішення відповідної сільської ради про передачу /надання/ земельної ділянки в користування або власність.
        Раніше до прийняття даного закону наявність технічного паспорта та державного акта направо власності на земельну ділянку для реєстрації речових прав на майно було обов’язковим.
Проекти

        Реконструкція будівлі та системи опалення дошкільного навчального закладу «Калинка» в сел.Онуфріївка
Реконструкція очисних споруд в смт.Онуфріївка
Реконструкція тепломережі від котельної КП «Онуфріївка-ТКЕ» до споживачів смт.Онуфріївка
Капітальний ремонт сільського будинку культури із застосуванням енергозберігаючих матеріалів та альтернативного виду палива в селі Куцеволівка, вул. Молодіжна, 22
Капітальний ремонт питного водогону Комунального підприємства Деріївської сільської ради, с.Деріївка Онуфріївського району
Капітальний ремонт фасадів районного будинку культури з благоустроєм прилеглої території


Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien