Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Етапи дій об'єднаних громад


Порядок реорганізації об'єднаних громад

Порядок ліквідації сільських рад, що ввійшли в об'єднані громади

Роз'яснення щодо гарантій працівників органів місцевого самоврядування при формуванні об'єднаних громадОб’єднання громад

        1) Ініціатива сільського голови у формі розпорядження:

1. Ініціаторами добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст можуть бути: 1) сільський, селищний, міський голова;

2) не менш як третина депутатів від загального складу сільської, селищної, міської ради;

3) члени територіальної громади в порядку місцевої ініціативи;

4) органи самоорганізації населення відповідної території (за умови представлення ними інтересів не менш як третини членів відповідної територіальної громади).

Пропозиція щодо добровільного об’єднання територіальних громад може бути оформлена у вигляді: ‐а) розпорядження сільського, селищного, міського голови про ініціювання об’єднання (стаття 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») ( с.22 посібника), якщо таке об’єднання ініціює сільський, селищний, міський голова;

б) ‐письмового звернення до сільського, селищного, міського голови від депутатів, якщо таке об’єднання ініціюється третиною депутатів від загального складу місцевої ради; в)-письмового звернення до сільського, селищного, міського голови з доданим відповідним протоколом проведеного зібрання членів територіальної громади або органів самоорганізації населення, після надходження такого звернення голова приймає розпорядження (с.23 посібника)

2) Рада ініціатора об᾽єднання приймає рішення про затвердження Порядку проведення громадських обговорень (с.24 посібника) і проводить протягом 30 днів обговорення з громадянами про об᾽єднанняз суміжними громадами і складають протокол проведення громадського обговорення і після обговорення на наступну сесію рада-ініціатора приймає рішення про надання згоди на добровільне об᾽єднанняз визначенням центру та зобов’язанням голови ради звернутись до суміжної громади з пропозицією про об’єднання (с. 28 посібника).

3) Сільський голова, що ініціював після рішення своєї ради про згоди на об᾽єднання звертається з пропозицією про таке об᾽єднання до голови суміжної територіальної громади (с.29 посібника).

4) Сільський голова суміжної громади видає розпорядження про вивчення пропозиції та проведення в себе громадського обговорення протягом 30 днів (с.30 посібника) і на наступній сесії приймають рішення про надання згоди на добровільне об᾽єднання та делегування представників до робочої групи (с.31 посібника)

5) Сільський голова – ініціатор після отримання згоди від суміжної територіальної громади приймає розпорядження про утворення спільної робочої групи (с.32 посібника) і інформує про це листом додавши копію розпорядження про створення спільної робочої групи. Кіровоградської ОДА та Кіровоградську обласну раду

6) Спільна робоча група розробляє проект рішення про добровільне об᾽єднання: перелік територіальних громад, що об’єднуються, із зазначенням відповідних населених пунктів; 2) визначення адміністративного центру об’єднаної територіальної громади та її найменування; 3) план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад .

7) Сільські голови всіх громад, що об’єднуються забезпечуютьпроведення обов᾽язкового громадського обговорення протягом 60 днів підготовлених спільною робочою групою проектів рішення про об᾽єднання громад в своїх громадах,складають протоколи громадського обговорення і вносять на сесію своїх рад для схвалення.

8) Сільські ради всіх громад, що об’єднуються приймають на сесіях рішення про схвалення проекту рішення про об᾽єднання громад і планів організаційних заходів і протягом 5 робочих днів направляють ОДА для висновку на відповідність Конституції та законам України.

9) ОДА протягом 10 робочих днів з моменту отриманнянадає висновок на відповідність проектів рішення про об᾽єднання громад і планів організаційних заходів або повертає на доопрацювання.

10) У разі отримання позитивного висновку сільські ради, які об’єднуються приймають кожен на сесії рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Сільський голова-ініціатор після прийняття рішення про об’єднання всіма громадами, що об’єднуються звертається до обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.


Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien