» Керівництво територіального центру Онуфріївського району
Керівництво територіального центру Онуфріївського району

Данилів Наталя Олександрівна - директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївського району (т.2-01-06)

Гога Наталія Іванівна - завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги (т.2-01-06)

Бацак Лариса Андріївна - завідувач відділення соціальної допомоги вдома (т.2-01-06)

Основні завдання діяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївського району:

надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах іпотребують сторонньої допомоги, за місцем проживання та в приміщенні територіального центру.

Адреса:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївського району - вул. М.Скляра,3, смт.Онуфріївка, Кіровоградська область,28100

тел.(факс)2-01-06

e-mail: rtc@onufrievka.kr-admin.gov.ua

Розпорядок роботи:

Понеділок-Четвер - з 8.00 до 17.15

П'ятниця - з 8.00 до 16.00

Обідняперерва - з 12.00 до 13.00

Вихіднідні: Субота, Неділя

Часи прийому :

– директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївського району :вул. М.Скляра, 3,: Середа та п’ятниця 8.00-17.00