Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Консультації з громадськістю


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про електронні консультації з громадськістю

"Проект порядку надання матеріальної допомоги для придбання житла учасникам АТО за рахунок коштів районного бюджету"
Найменування структурного підрозділу райдержадміністрації, який проводить обговорення
Управління праці та соціального захисту населення Онуфріївської районної державної адміністрації

Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення
Головою районної державної адміністрації на розгляд чергової сесії районної ради вноситься проект рішення «Про затвердження складу районної комісії та порядку надання матеріальної допомоги на придбання житла учасникам АТО». Пропонується провести обговорення проекту “Порядку надання матеріальної допомоги для придбання житла учасникам АТО за рахунок коштів державного бюджету” до 10 серпня 2017 року:


ПОРЯДОК (ПРОЕКТ)
надання матеріальної допомоги для придбання житла учасникам АТО за рахунок коштів районного бюджету


Цей Порядок визначає умови та механізм надання матеріальної допомоги для придбання житла учасникам АТО за рахунок коштів районного бюджету, відповідно до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2017 рік (далі – Порядок).

Матеріальна допомога надається одноразово в розмірі 50,0 тис.грн. учасникам АТО, що перебувають на обліку за місцем реєстрації в Онуфріївському районі як такі, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР (далі – квартирний облік), та на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, згідно черги квартирного обліку, на якому вони перебувають у місцевих радах.

Учасники АТО, які претендують на отримання матеріальної допомоги подають заяву до районної комісії з питань надання матеріальної допомоги для придбання житла учасникам АТО за рахунок коштів районного бюджету (далі - районна комісія). До заяви додається:

довідка про склад сім’ї;

копія посвідчення учасника бойових дій;

копія довідки про безпосередню участь в зоні АТО;

копії паспорту, ідентифікаційного коду;

рішення сільських, селищних рад про взяття на квартирний облік;

інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність житла.

Районна комісія протягом п’яти робочих днів з дня прийняття заяви з усіма необхідними документами обстежує матеріально-побутові умови заявника та складає акт за встановленою формою (додається), після чого протягом 3-х робочих днів в присутності заявника приймає рішення щодо надання або відмови в наданні матеріальної допомоги.

У разі прийняття рішення про надання матеріальної допомоги для придбання житла управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації перераховує кошти на рахунок заявника у ПАТ КБ “Приватбанк”.

6.Протягом одного місяця після отримання матеріальної допомоги учасник бойових дій в зоні АТО укладає договір купівлі-продажу житлового приміщення (квартири, будинку).

7.Протягом 15 календарних днів з дня оформлення майнових прав на житлове приміщення ( квартиру, будинок) учасник АТО подає до районної комісії витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію за ним житлового приміщення ( квартири, будинку).

8.У разі невикористання матеріальної допомоги для придбання житла за вказаний період, заявник повертає кошти на рахунок управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Соціальні групи населення і заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

Соціальні групи: учасники АТО

Заінтересовані сторони: Онуфріївська районна державна адміністрація, районна рада, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, сільські, селищні ради, Громадська рада Онуфріївської райдержадміністрації, Онуфріївська районна спілка воїнів-інтернаціоналістів “Саланг”.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Врахування прав учасників АТО у разі, якщо вони потребують поліпшення житлових умов, отримувати матеріальну допомогу для придбання житла;

можливість придбання житла за кошти районного бюджету повністю, або з доплатою власних коштів (в залежності від вартості) е фективне використання коштів районного бюджету.

Електронна адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень

Пропозиції щодо внесення змін до даного проекту можна надати:
до 10 серпня 2017 року на електронну адресу: E-mail: inbox4@onufrievka.kr-admin.gov.ua

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення
Номер телефону: 2-08-38 , щоденно, окрім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00


Прізвище, ім’я відповідальної особи управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації

Сідєльнікова Тетяна Василівна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Результати обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у формі письмового звіту до 15 серпня 2017 року у розділі "Консультації з громадськістю"


Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien