» Інформування про стан ринку праці
Інформування про стан ринку праці

РИНОК ПРАЦІ.

Підведено підсумки діяльностідержавної служби зайнятості у січні-травні 2019 рокув Онуфріївському районі,визначенопріоритетні завдання діяльностідо кінця поточного року.

Протягомзвітного періодудіяльність Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятостібула зосередженана реалізації пріоритетнихзавдань, визначених Програмою зайнятості населенняна 2018-2020 роки. Проводилась робота із сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян. Всього в пошуку роботи звернулось 762 чоловіка. З них працевлаштовано 418 чоловік, 111 безробітних проходили навчання за направленням служби зайнятості, ще 195 працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру. Від 140 роботодавців району надійшло 416 вакансій.

В результаті, ситуація на ринку праці району залишалась стабільною. Продовжуютьвпроваджуватисьсучасні сервіси наданняпослуг, запроваджуються нові методи роботи, одним із яких єІнтернет-ресурс « Єдине соціальне середовище зайнятості». Зазначеним сайтомпочинають активно користуватись безробітні та роботодавці.

Всі заходи на ринку праці проводились за тісної співпраціслужби зайнятості з сільськими та селищними радами, районною радою , районною державною адміністрацією, підприємствами , установами та організаціями району.

Актуальними та першочерговими завданнями на ринку праці залишаються заходи, направлені на збільшення числа зайнятих, сприяння працевлаштуванню соціально незахищених категорій населення, учасників АТО, інвалідів та молоді.

14.06.2019 р.