» Інформування про стан ринку праці
Інформування про стан ринку праці

РИНОК ПРАЦІ.

Підведено підсумки діяльності державної служби зайнятості у січні-липні 2019 року в Онуфріївському районі, визначено пріоритетні завдання діяльності до кінця поточного року.

Протягом звітного періоду діяльність Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості була зосереджена на реалізації пріоритетних завдань, визначених Програмою зайнятості населення на 2018-2020 роки. Проводилась робота із сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян. Всього в пошуку роботи звернулось 887 чоловік. З них працевлаштовано 560 чоловік, 128 безробітних проходили навчання за направленням служби зайнятості, ще 284 працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру. Від 166  роботодавців району надійшло 554 вакансій.

В результаті, ситуація на ринку праці району залишалась стабільною. Продовжують впроваджуватись сучасні сервіси надання послуг, запроваджуються нові методи роботи, одним із яких є Інтернет-ресурс « Єдине соціальне середовище зайнятості». Зазначеним сайтом починають активно користуватись безробітні та роботодавці.

Всі заходи на ринку праці проводились за тісної співпраці служби зайнятості з сільськими та селищними радами, районною радою , районною державною адміністрацією, підприємствами , установами та організаціями району.

Актуальними та першочерговими завданнями на ринку праці залишаються заходи, направлені на збільшення числа зайнятих, сприяння працевлаштуванню соціально незахищених категорій населення, учасників АТО/ООС, інвалідів та молоді.

07.08.2019 р.