» новини цнап
Новини

Центр надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації створено 18 вересня 2013 року з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг під час їх надання відповідно до Конституції та законодавства України.

На сьогоднішній день у громадян району є змога через ЦНАП замовити 135 адміністративну послугу, з них можливо замовити он-лайн послуги -витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Протягом 2017 року Центром надано 4660 адміністративних послуг, з них надано 187 послуг стосовно вчинення реєстраційних дій, 4403 - по земельних питаннях, з питань містобудування та архітектури – 20, з інших питань – 50.

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації отримали доступи до реєстрів: Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Прийом та видача документів здійснюється в Центрі щодня (крім вихідних): понеділок, вівторок, середа – з 08.00 до 17.15 год., четвер – з 08.00 до 20.00год, п’ятниця – з 08.00 до 16.00 год.без перерви на обід.

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (http://onufrievka.kr-admin.gov.ua/) розміщена інформація про діяльність Центру, графік роботи, контактні телефони, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються в Центрі.

Консультаційна інформація про послуги надається особисто в Центрі або телефоном (05238) 20437.

Ми працюємо для Вас!

Адміністратори Цeнтру надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації успішно пройшли онлайн курс «Єдині вимоги до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП» та отримали сeртифікати. Отримані знання підвищать рівeнь eфeктивності та якість надання адміністративних послуг, сприятимуть позитивному іміджу Цeнтру та підвищeнню рівню довіри громадян до прeдставників влади.

До уваги суб’єктів господарювання!

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» за державну реєстрацію у 2018 році справляється адміністративний збір* у такому розмірі:
зміни ФОП - 180 грн.,

зміни ЮО - 530 грн.,
за витяг - 90 грн.,
надання копій документів в паперовій формі - 120 грн.,
корегування - 160 грн.

* Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

ЦНАП Онуфріївської РДА

З метою вдосконалення знань та вмінь у сфері надання адміністративних послуг05 січня 2018 року відділом в Онуфріївському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено навчання з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації з надання адміністративних послуг по земельних питаннях.

На основі проаналізованих інформаційних карток та практичних напрацювань, адміністратори поглибили свої знання щодо якісногоприйому фізичних та юридичних осіб, яким необхідно оформляти дані послуги та надання їм кваліфікованих консультацій.

ЦНАП Онуфріївської РДА