» Оголошення
Оголошення 

22 лютого 2019 року о 10.00 за адресою: смт. Онуфріївка вул. Центральна,11, в приміщенні адміністративної будівлі (ІІІ поверх, сесійна зала), відбудеться публічний звіт голови Онуфріївської районної державної адміністрації Самородченка Сергія Миколайовича. Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Онуфріївської райдержадміністрації.


Регламент заходу:


10:00 – 10:20 – презентація публічного звіту.

10:20 – 10:40 – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу:

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку апарату райдержадміністрації Данілова Олена Леонідівна (тел.20-754, e-mail: ekonom@onufrievka.kr-admin.gov.ua).

Публічний звіт голови Онуфріївської районної державної адміністрації за 2018 рік

Районна державна адміністрація оголошує конкурс

з визначення автомобільних перевізників

на приміських автобусних маршрутах загального користування «Деріївка-Павлиш»,

що не виходять за межі Онуфріївського району1. Умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування «Деріївка-Павлиш», що не виходять за межі території Онуфріївського району (внутрішньорайонні маршрути) (далі – Умови), розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, зі змінами і доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автотранспортом.

2. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість надання послуг пасажирського автомобільного транспорту на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Онуфріївського району (внутрішньорайоні маршрути) (далі – внутрішньорайонні автобусні маршрути загального користування).
3. Організатором проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Онуфріївського району (внутрішньорайоних маршрутах) (далі – конкурс), є Онуфріївська районна державна адміністрація (далі–Організатор).
4.Транспортні засоби, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу, відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285 повинні відповідати таким вимогам:

1) структура транспортних засобів:

№ об’єкта конкурсу

Номер та назва маршруту

Вимоги до автобусів щодо класу та пасажиро

місткості

Кількість автобусів для забезпечення перевезень

Норматив мінімальної кількості резерву автобусів

Режим руху та інтервал(год., хв)

Періодичність виконання перевезень

1«Деріївка-Павлиш»Автобуси місткістю від 18 пасажирів, крім водія категорії М2 М3 класу I, II11
Звичайний
1 год 20 хв
Щоденно


2) технічні показники транспортних засобів-відповідно до ГСТУ 60.2-00017584-011-2001, ДСТУ UN/ECE R 52-01-2005 та ДСТУ UN/ECE R 36-03-2002;

3)екологічні показники транспортних засобів – відповідно до ДСТУ 4277.2004;

4)державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування-в автобусах на кожному квадратному метрі вільної від сидінь площі підлоги салону повинно перевозитися не більше п’яти пасажирів(у разі якщо автобус відповідно до чинного законодавства має місця для стоячих пасажирів).

5.Перевезення громадян, які користуються встановленими державою пільгами, здійснюється відповідно до норм чинного законодавства України.

6.Забороняється використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки та не зареєстровані, як автобуси.

Перевізники-претенденти для участі у конкурсі подають до конкурсного комітету такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

2) відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

3) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

4) анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору(додаток 4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

5)довідку про те, що перевізником-претендентом плата за участь у конкурсі не вносилась;

6)копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма 1 ДФ) за останній квартал.

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника–претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

Документи на участь у конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох конвертах(пакетах).

Конверт(пакет) з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт(пакет) із позначкою №2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Прийом документів здійснюється відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації(режим роботи: з 8.00 до 17.15, обід з 12.00 до 13.00) за адресою: селище Онуфріївка, вул. Центральна,11, 2 поверх. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі 06 березня 2019року включно.

Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

Конкурс відбудеться 12 березня 2019 року о 10 годині в кімнаті 6, 2-й поверх районної державної адміністрації за адресою селище Онуфріївка, вул. Центральна,11.

Більш докладнішу інформацію про об’єкти та умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації. Телефон для довідок (05238)20754.

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

________________________________


ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ


В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441. Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:


06 грудня 2018 р. – заступник начальника головного управління Юрій Миколайович ШАРПІНСЬКИЙ.


13 грудня 2018 р. – начальник відділу з питань виплати пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління з питань виплати пенсій Світлана Миколаївна КИРДАН.


20 грудня 2018 р. – заступник начальника управління – начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства Євгенія Іллівна ВАСИЛЬЄВА.


27 грудня 2018 р. – заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Марія Григорівна КОРОТКА.ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ


З 8.00 до 16.00 години (крім суботи, неділі) працює «телефон довіри» з питань недопущення, попередження та протидії проявам корупції в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Звертатись за телефоном: (0522) 37-70-53. Електронні повідомлення із зазначених питань направляти на електронну скриньку audit@kr.pfu.gov.ua.

ПЕНСІЙНИЙФОНДІНФОРМУЄ

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441. Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:


06 вересня 2018 р. – начальник управління з питань виплати пенсій Наталія Миколаївна КОПАЧ.


13 вересня 2018 р. – начальник управління обслуговування громадян Світлана Олегівна РИНДІНА.


20 вересня 2018 р. – заступник начальника управління – начальник відділу організації та координації контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Ольга Іванівна ТВЕРДОХЛІБ.


27 вересня 2018 р. – заступник начальника управління – начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Оксана Вікторівна ПУХАРЬ.
Районна державна адміністрація оголошує конкурс

з визначення автомобільних перевізників

на приміських автобусних маршрутах загального користування«Деріївка-Павлиш»,

що не виходять за межіОнуфріївськогорайону


1. Умови проведення конкурсу звизначення автомобільних перевізниківна приміських автобусних маршрутах загального користування «Деріївка-Павлиш», що не виходять за межі територіїОнуфріївського району(внутрішньорайоні маршрути) (далі – Умови), розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, зі змінами і доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автортранспортом.

2. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість надання послуг пасажирського автомобільного транспорту на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі територіїОнуфріївськогорайону(внутрішньорайоні маршрути) (далі – внутрішньорайоні автобусні маршрути загального користування).
3. Організатором проведення конкурсу звизначення автомобільних перевізниківна приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі територіїОнуфріївського району(внутрішньорайоних маршрутах) (далі – конкурс) є Онуфріївська районна державна адміністрація (далі –Організатор).
4.Транспортні засоби, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285 повинні відповідати таким вимогам:

1)структура транспортних засобів:

№ об’єкта конкурсуНомер та назва маршрутуВимоги до автобусів щодо класу та пасажиромісткостіКількість автобусів для забезпечення перевезеньНорматив мінімальної кількості резерву автобусівРежим руху та інтервал(год., хв)Періодичність виконання перевезень
1«Деріївка-Павлиш»Автобуси місткістю від 18 пасажирів, крім водія категорії М2 М3 класу I, II11
Звичайний
1 год 20 хв
Щоденно


2) технічні показники транспортних засобів-відповідно до ГСТУ 60.2-00017584-011-2001,ДСТУ UN/ECE R 52-01-2005 та ДСТУ UN/ECE R 36-03-2002;

3)екологічні показники транспортних засобів – відповідно до ДСТУ 4277.2004;

4)державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування - в автобусах на кожному квадратному метрі вільної від сидінь площі підлоги салону повинно перевозитися не більше п’яти пасажирів(у разі якщо автобус відповідно до чинного законодавства має місця для стоячих пасажирів).

5.Перевезення громадян, які користуються встановленими державою пільгами, здійснюється відповідно до норм чинного законодавства України.

6.Забороняється використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки та не зареєстровані, як автобуси.

Перевізники-претенденти для участі у конкурсі подають до конкурсного комітету такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

2) відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

3) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

4) анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору(додаток 4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

5)довідку про те, що перевізником-претендентом плата за участь у конкурсі не вносилась;

6)копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма 1 ДФ) за останній квартал.

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника–претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

Документи на участь у конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох конвертах(пакетах).

Конверт(пакет) з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт(пакет) із позначкою №2, який містить документи з інформацією про те на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Прийом документів здійснюється відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (режим роботи: з 8.00 до 17.15, обід з 12.00 до 13.00) за адресою: селище Онуфріївка, вул. Центральна,11, 2 поверх. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі 07 вересня 2018року включно.

Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації .

Конкурс відбудеться 18 вересня 2018 року о 10 годині в кімнаті 6, 2й поверх районної державної адміністрації за адресою селище Онуфріївка, вул. Центральна,11.

Більш докладнішу інформацію про об’єкти та умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації. Телефон для довідок (05238)20754.

Плата за участь у конкурсі не вноситься.
В Онуфріївському РВК проводиться відбір кандидатів для подальшої підготовки в Університеті цивільних фахівців за освітньо-професійною програмою «Військовий перекладач» з двох західноєвропейських мов (англійської та німецької) першого (бакалаврського) рівня з 2018/2019 навчального року

Звертатися до Онуфріївського РВК, Центральна 27Онуфріївська районна державна адміністрація оголошує мистецький конкурс з метою реалізації заходів щодо створення експозиції Педагогічно-меморіального музею В. О. Сухомлинського у навчально-виховному комплексі «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей іменіВ. О. Сухомлинського» з31 травня по05 червня 2018 року до 17.00 год.
Учасникам (творчим спілкам, підприємствам, установам організацій незалежно від форм власності) необхідно подати комісії передбачений пакет документів у друкованому та електронному форматах (перелік документів та їх обсяг дивіться у активних посиланнях).
Адреса:
28100
вул. Центральна,20
Онуфріївський район
смт. Онуфріївка
Кіровоградської області
ел. адр.
inbox2@onufrievka.kr-admin.gov.ua
Запрошуємо зацікавлених осіб до плідної співпраці!


Розпорядження голови районної державної адміністрації "Про організацію та проведення мистецького конкурсу"

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

КАРТКА ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ


ПЕНСІЙНИЙФОНДІНФОРМУЄ


З 8.00 до 16.00 години (крім суботи, неділі) працює «телефон довіри» з питань недопущення, попередження та протидії проявам корупції в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Звертатись за телефоном: (0522) 37-70-53. Електронні повідомлення із зазначених питань направляти на електронну скриньку audit@kr.pfu.gov.ua.ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441.

Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:


03 травня  2018 р. – начальник управління обслуговування громадян Світлана Олегівна РИНДІНА.


10 травня  2018 р. – начальник юридичного управління Євгенія Юріївна ВОРОНЮК.


17 травня  2018 р. – начальник фінансово – економічного управління Сніжана Леонідівна СОЛОВЕЙ.


24 травня  2018 р. – начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Світлана Володимирівна КРИВЕНКО.


31 травня  2018 р. – заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства – начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Євгенія Іллівна ВАСИЛЬЄВА.

Шановні жителі району!

Районна державна адміністрація повідомляє, що у робочі дні з 8:00 до 17:15 год. в районній державній адміністрації працює «Телефон довіри» з питань розгляду звернень громадян.


Зі своїми запитаннями звертайтеся

за телефоном: 20 261Інформаційне повідомлення

про проведення публічногозвіту голови

Онуфріїської районної державної адміністрації

Самородченка С.М.

23 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови районної державної адміністрації Самородченка Сергія Миколайовича.


Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використанні кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності районної державної адміністрації у 2017 році.


Регламент заходу:

10.00 -10.20 – презентація публічного звіту.

10.20 – 11.00 запитання та відповіді.


Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, депутатів сільських та селищних рад, депутатів районної ради, голів сільських та селищних рад, керівників установ, підприємств та організацій.


Місце проведення: селище Онуфріївка, вул.. Центральна, 11 адмінбудівля районної державної адміністрації, праве крило, 3 поверх, актовий зал.


Контактна особа: Єрмакова Ірина Миколаївна – завідувач сектору інформаційної діяльності апаратурайонної державної адміністрації,

телефондля довідок: (05 238) 2 06 66