» План підготовки регуляторних актів
План підготовки регуляторних актів


ПЛАН

діяльності Онуфріївської районної державної адміністраціїз підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Протягом 2018 року прийняття регуляторних актів не планується.

№п/пНазва проекту регуляторного актуМета проекту прийняття регуляторного акту Термін прийняття проекту регуляторного актуВідповідальні за розробку проекту регуляторного акту
-----


Інформація

про здійснення державної регуляторної політики

райдержадміністрацією у 2017 році


Протягом 2017 року робота районної державної адміністрації у частині реалізації державної регуляторної політики була спрямована на забезпечення виконання положень Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Протягом 2017 року регуляторні акти на території району на приймалися. Роботу по здійсненню регуляторної політики координує відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністраціївід 10 грудня № 600-р “Про забезпечення реалізації державної регуляторної політики в області” відділом економічного розвитку було здійснено моніторинг серед структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування щодо прийняття регуляторних актів у 2017 році. Виходячи з отриманої інформації прийняття регуляторних актів у 2018 році структурними підрозділами райдержадміністрації не планується. Органи місцевого самоврядування планується приймати регуляторні акти про встановлення місцевих податків і зборів.

_______________________