Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
соціальний діалог у сфері зайнятості


Примірне положення про місцевий (районний, міський) координаційний комітет сприяння зайнятості населення (РІШЕННЯ)


Відбулося засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

30 травня 2017 року відбулося засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На засіданні було розглянуто питання формування та діяльності Комітетів в районах та містах області. Від обласної служби зайнятості учасників засідання інформував заступник директора обласного центру зайнятості Стоян Богдан Сергійович.За результатами засідання прийнято рішення № 3

Відповідно до підпункту 2 пункту 10 протоколу наради у голови обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств та відомств України в області від 22.05.2017 № 16 головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення) доручено до 28.07.2017 розглянути питання про можливість утворення координаційних комітетів сприяння зайнятості.

Створення Координаційних комітетів регламентується статтею 19 Закону України «Про зайнятість населення» . Основна мета діяльності Комітетів – підготовка погоджених рішень щодо здійснення політики зайнятості в районі, місті чи регіоні. До роботи в Комітеті залучаються представники влади, державної служби зайнятості, інших соціальних партнерів на ринку праці- профспілок, громадських організацій. Але головним учасником є роботодавці, їх об’єднання та спілки, які своїми узгодженими рішеннями можуть впливати на вирішення питання зайнятості населення.

Створення Координаційного комітету в Онуфріївському районі є потрібним , але було б доцільним лише за умови активної позиції в першу чергу роботодавців, профспілок, влади та інших зацікавлених сторін у прийнятті рішень у сфері зайнятості населення району.


Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien