16171819202122
23242526272829
3031
 Спорт

23 жовтня 2016 року відбувся щорічний розіграш районної газети «Придніпров’я» з футболу. За кубок районної газети «Придніпров’я» приїхали позмагатись 10 футбольних команд з району. В черговий раз Кубок «Придніпров’я» виборола команда «Рубін» (Онуфріївка), а призерами змагань стали: команда «Старт» (Василівка) – ІІ місце, команди «Оріон» (Вишнівці) та «Колос» (Павлиш) розділили – ІІІ місце.
        Перед початком футбольного турніру було підсумовано результати районного Чемпіонату по футболу 2016 року, який тривав 8 місяців і щойно закінчився.
        Урочисто призерам Чемпіонату було вручено Кубки, Грамоти та медалі.
        Чемпіоном району з футболу став онуфріївський «Рубін», друге місце виборола успенська «Чайка», третє – млинківська «Нива».
        Нагородження здійснювали голова районної державної адміністрації С.Самородченко, завідувач сектору молоді та спорту РДА С.Чаун та заступник голови Федерації по футболу В.Швачка.