Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Територіальні органи міністерств та відомств України в районі


Світловодське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області повідомляє: 02 жовтня 2017 року розпочато фінансування пенсійних виплат жовтня 2017 року. За перший день фінансування, на ці цілі спрямовано 1085,0 тис. грн., що становить 2,4% від загальної потреби жовтня. Виплата пенсій відбудеться за встановленим графіком.

Світловодське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області повідомляє:

- забезпечено подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, за 2016 рік, які працюють (працювали) в управлінні;

- протягом 9 місяців 2017 року працівники управління не притягались до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності за корупційні діяння;
-
- за звітний період до управління звернень громадян з приводу порушень державними службовцями управління норм Закону України «Про запобігання корупції» не надходило.Світловодським об’єднаним Управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області завершено фінансування пенсійних виплат вересня 2017 року. На ці цілі спрямовано 44114,8 тис. грн., що становить 100% від загальної потреби вересня.
Світловодське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області продовжує фінансування пенсійних виплат за вересень 2017 року. Станом на 22.09.2017 р. на виплату пенсій спрямовано 42914,4 тис. грн., що становить 96,7 % місячної потреби. Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюється за встановленим графіком.

Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" та Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпечені її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 01.10.2014 № 518 (зі змінами) (далі –Порядок), функції щодо протезування учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовленняґ,які відсутні в Україні, у 2017 році покладено на Фонд соціального захисту інвалідів (далі- Фонд).
Відповідно до пункту 5 Порядку розгляд документів щодо протезування та/ або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, учасника антитерористичної операції, який втратив Функціональні можливості кінцівок, здійснюється експертною групою, утвореною при Фонді (далі-експертна комісія).
Для розгляду питання щодо протезування та/ або ортезування виробами підвищеної функціональності за кордоном за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні,вибору технологій та закордонного надавача спеціалізованої допомоги учасник антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок, або його законний представник повинен подати особисто або надіслати поштою до Фонду (адреса:04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72):
1) заяву;
2) копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, учасника антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок;
3) копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової карти платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
4) направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації видане відповідно до Порядку забезпечення технічними засобами реабілітації та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321, яке учасники антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, отримують у структурному підрозділі з питань соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчому органі міської, районної у місті (крім мм. Києва та Севастополя) ради за зареєстрованим місцем проживання (перебування);
5) рішення військово- лікарської комісії або висновок лікарсько- консультативної комісії (для працівників підприємств,установ, організацій,які залучилися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення) про потребу у протезуванні та/ або ортезуванні;
6) довідку з місця роботи( для працівників підприємств,установ, організацій, які залучилися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яким не встановлено інвалідність);
7) витяг з історії хвороби;
8) фото та відео- матеріали кукси та наявного об’єму рухів.
Строк розгляду документів експертною групою не може перевищувати 25 робочих днів з дати їх отримання(надходження поштою).
Для розгляду експертною групою питання щодо протезування та/ або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні учасник антитерористичної операції повинен звернутися до вітчизняного протезно- ортопедичного підприємства з такими документами:
1) заявою про необхідність забезпечення виробом підвищеної функціональності за новітніми технологіями;
2) копією паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, учасника антитерористичної операції;
3) копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової карти платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
4) направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
5) рішення військово- лікарської комісії або висновок лікарсько- консультативної комісії (для працівників підприємств,установ, організацій,які залучилися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення) про потребу у протезуванні та/ або ортезуванні;
6) довідкою з місця роботи( для працівників підприємств,установ, організацій, які залучилися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яким не встановлено інвалідність).Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб
по Кіровоградській області у січні–березні 2017 року

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб Кіровоградської області, основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–березні 2017р. становив 2172,7 млн.грн, що в порівнянних цінах на 8% більше обсягу січня–березня 2016р.
У березні 2017р. обсяг роздрібного товарообороту порівняно з березнем 2016р. збільшився на 15,5% та становив 802,9 млн.грн.
Частка обсягу товарообороту підприємств області у загальному обсязі товарообороту України склала 1,8%.
Обсяг роздрібного товарообороту у розрахунку на одну особу по області в середньому за місяць склав 749,9 грн.

Робота підприємств транспортного
комплексу Кіровоградської області у січні–березні 2017 року

У січні–березні 2017р. підприємствами транспорту Кіровоградської області перевезено 3,4 млн.т вантажів, що на 30% більше ніж у січні–березні 2016р., вантажооборот збільшився на 3,1% і становив 6752,2 млн.ткм.
Послугами пасажирського транспорту скористалися 15,8 млн. пасажирів, що на 9,4% більше обсягу січня–березня 2016р. Пасажирооборот зменшився на 0,7% і становив 520,6 млн.пас.км.
Залізницею у січні–березні 2017р. як і у січні–березні 2016р. перевезено 1,2 млн. пасажирів.
Підприємствами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами–підприємцями) у січні–березні 2017р. перевезено 11,2 млн. пасажирів, що на 5,6% менше порівняно з відповідним періодом минулого року, пасажирооборот зменшився на 7,3% і становив 184,2 млн.пас.км.
Найбільша частка пасажирських перевезень автотранспортом серед міст та районів області належала перевізникам міст Кропивницького, якими було перевезено 6,6 млн. пасажирів, Олександрії та Світловодська – по 1 млн. пасажирів та Кіровоградського району – 1,4 млн. пасажирів.
Авіаційним транспортом у січні–березні 2017р. перевезено 15,5 тис. пасажирів, що на 8,4% більше ніж у січні–березні 2016р., пасажирооборот зменшився на 1,5% і склав 6,4 млн.пас.км.
Тролейбусами у січні–березні 2017р. перевезено 3,5 млн. пасажирів, що у 2,3 раза більше ніж у січні–березні 2016р.

Робота автомобільного транспорту Онуфріївського району
у січні–березні 2017 року

У січні–березні 2017р. автотранспортними підприємствами Онуфріївського району (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами–підприємцями) перевезено 8,2 тис.т вантажів, що на 3,6% менше ніж у січні–березні 2016р., вантажооборот збільшився майже у 2 рази і становив 1,1 млн.ткм.
Питома вага вантажних перевезень по району у загальному обсязі вантажних перевезень по області склала 0,5%.
Головне управління статистики у Кіровоградській області
Порядок оздоровлення громадян постраждалих внаслідок аварії ЧАЕС у 2017 році

До 2017 року на рівні держави діяв порядок забезпечення громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою шляхом видачі санаторно-курортних путівок.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних кошів, виплати грошової компенсації громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, який передбачає новий механізм надання послуг із санаторно-курортного лікування та повністю замінює раніше діючий порядок.

З 2017 року оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюватиметься шляхом надання державою щорічної грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортної путівки, шляхом безготівкового перерахування коштів санаторному закладу.

Безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок шляхом надання грошової допомоги забезпечуються громадяни, які пстраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме:

Громадяни, віднесені до категорії І, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

Діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Розмір грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортної путівки складає для осіб, віднесених до 1 категорії - 5250,0 грн., для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою - 10840,0 грн.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги громадянин, віднесений до 1 категорії подають до управління праці та соціального захисту населення:

- Заяау про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоціполітики;
- Довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
- Копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1(із вкладкою);
- Копію паспорта.

Громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають право на санаторно-курортне лікування за кількома законами, обирають право перебувати на обліку за одним із них.

Направлення постраждалих громадян до санаторного закладу здійснюється на підставі укладеного тристороннього договору між управлінням праці та соціального захисту населення, санаторно-курортним закладом та особою постраждалою від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яка направляється на оздоровлення.

Крім права самостійного вибору санаторно-курортного закладу новим порядком передбачено введення окремого обліку постраждалих громадян, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість путівки на санаторно-курортне лікування. Вказана норма набере чинності з 1 січня 2018 року.
За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке знаходиться за адресою: с.Онуфріївка, вул. 40.Перемоги, 37, кабінет № 6, та за телефоном 20-838.

Виплата одноразової грошової допомоги до свята Перемоги ветеранам війни

В 2017 році Уряд ухвалив рішення збільшити розміри разової грошової допомоги усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, що виплачується до 5 травня. У середньому розміри допомоги збільшені до 26 % порівняно з минулим роком. Зокрема, учасники бойових дій отримають допомогу на 280 грн. вищу, ніж у 2016 році.
Так, на засіданні Уряду України 05 квітня 2017 року ухвалено рішення про збільшення разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» для виплати у поточному році. Допомога до 5 травня надаватиметься у таких розмірах:
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: - інвалідам I групи –3500 гривень; - інвалідам II групи – 3100 гривень; - інвалідам III групи – 2700 гривень;
2) 2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1200 гривень;
3) 3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3500 гривень;
4) 4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 600 гривень;
5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.
5) Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв'язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.
6) Органами праці та соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь праці та соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.До Дня довкілля


День довкілля – це привід звернути увагу громадян нашої держави на проблеми навколишнього середовища та спрямувати діяльність громадськості на збереження довкілля. Вжиття таких заходів покращить стан навколишнього середовища, забезпечить здорові умови проживання та збереження довкілля для прийдешніх поколінь.

За попередніми даними протягом 2016р. від стаціонарних джерел забруднення у повітряний басейн Кіровоградської області надійшло 11,8 тис.т викидів забруднюючих речовин, що на 16,5% менше ніж у 2015р. У розрахунку на 1 км2 припадає 480,5 кг викидів забруднюючих речовин (у 2015р. – 575,6 кг), на одну особу – 12,2 кг (14,5 кг).

Основними забруднювачами довкілля області є підприємства переробної промисловості (52,9% загального обсягу викидів забруднюючих речовин), транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності (21,1%) та добувної промисловості і розроблення кар'єрів (16,1%).

Із загальної кількості забруднюючих речовин викиди метану та діоксиду азоту, які належать до парникових газів, становили відповідно 2 тис.т та 1,2 тис.т. Крім того, в атмосферу надійшло 1017,3 тис.т діоксиду вуглецю, який також має парникову дію.
Головне управління статистики у Кіровоградській області
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ДП «ОНУФРІЇВСЬКИЙ ЛІСГОСП»

Державне підприємство «Онуфріївське лісове господарство» створене згідно наказу Державного комітету лісового господарства України № 49 від 27.11.2001 року. До складу лісгоспу входять три лісництва: Онуфріївське (площа 6125 га), Деріївське (площа 3318 га), Олександрійське (площа 5614 га.). Загальна площа лісгоспу 15057 га. Директор підприємства – Здебська Валентина Павлівна, на посаді з березня 2007 року.

Основними завданнями лісгоспу є створення лісових культур на еродованих землях і покращення захисних функцій насадження в боротьбі з водною і вітровою ерозією і забезпечення потреб народного господарства деревиною. Щорічно підприємство створює близько 100 га. лісових насаджень, проводиться догляд за лісовими культурами на площі близько 600 га., доповнення лісових культур на площі 100 га. вирощується посадматеріалу в кількості близько 2,0 млн.шт.

Підприємство на 100% забезпечує потреби району в твердому побутовому паливі – це близько 13,0 тис.м3 деревини, враховуючи значне подорожчання традиційних енергоносіїв (природний газ, електроенергія), даний вид палива стає найальтернативнішим варіантом. Крім того, на підприємстві діє єдиний в районі цех переробки деревини, який забезпечує потреби району будівельними пиломатеріалами (брус, рейка, штахет, дошка…) за доступними цінами.
Також підприємство займається вирощуванням декоративного посадкового матеріалу, бджільництвом, освоєне вольєрне господарство.

Підприємство забезпечує робочими місцями біля 100 чоловік, переважна більшість це сільське населення, з якого 30% молодь, при цьому забезпечуючи їх вчасною та достойною заробітною платою. Так, за 2016 рік середня заробітна плата склала 5106 грн, що є одна з найбільших в районі.

Крім того підприємство є одним з основних джерелом по наповненню місцевого бюджету. Так сплата до бюджетів та фондів складає близько 4,0 млн.грн.
Підприємство має ряд досягнень, які були відмічені як на рівні району, області так і Києва: За особистий вагомий внесок у становленні й розвитку незалежної держави, активну участь у громадському житті району трудовий колектив ДП «Онуфріївське лісове господарство» був занесений на району Дошку Пошани. (серпень 2009 рік, серпень 2016). Вісім років поспіль підприємство займало І місце на обласних змаганнях «Вальників лісу» (2008-2015 роки). Почесні грамоти Кабінету Міністрів України були вручені майстру лісу Олександрійського лісництва Грицюку Олегу Анатолійовичу (2010 рік) та директору лісгоспу Здебській Валентині Павлівні (2013 рік) Грамоти, подяки голів районної, обласної державної адміністрації, районної та обласної ради, народних депутатів України, Державного агентства лісових ресурсів України – неодноразово вручалися кращим працівникам лісгоспу.


Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien