Меню

Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Запобігання проявам корупції


В Україні стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України, як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Із своїми запитаннями можна звернутися по телефону 20992 або направити на електронну адресу urist@onufrievka.kr-admin.gov.ua

З метою організації і забезпечення ефективної роботи у сфері запобігання та виявлення корупції, налагодження ефективного зворотного зв’язку з громадянами та представниками суб’єктів господарювання, районна державна адміністрація розміщує номер телефону 2-09-92 - юридичний відділ апарату райдержадміністрації.

Начальник відділу - Шемет Олександр Миколайович.

Також повідомлення про можливі факти корупції можна надіслати на e-mail Онуфріївської районної державної адміністрації urist@onufrievka.kr-admin.gov.ua або повідомити про них на особистому прийомі.
Антикорупційний портал

Антикорупційні лінії прямого зв'язку
(Антикорупційна "гаряча" лінія тимчасово працює за телефоном: 55-26-43)


Нормативно-правові акти щодо запобігання проявам корупції

Міжнародні правові акти

Додатковий протокол до Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією
Конвенція ООН проти корупції
Кримінальна конвенція про боротьбу з корупцією
Статут Групи держав по боротьбі з корупцією (GREKO)
Цивільна конвеція про боротьбу з корупцією

Закони

ЗУ Про внесення змін до НПА у звязку із лібералізацією ЄС візового режиму
ЗУ Про запобігання впливу корупції на результати спортивних змагань
ЗУ Про запобігання корупції
ЗУ Про запобігання політичній корупції
ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції
ЗУ Про Нацагенство з розшуку активів, здобутих від корупційних злочинів
ЗУ Про Національне антикорупційне бюро
ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів

Укази Президента України

Про Нацраду з питань антикорупційної політики
Про утворення Національного антикорупційного бюро

Постанови КМУ

Пост КМУ від 04.09.2013 №706 Питання запобігання та виявлення корупції
Постанова КМУ від 13.06.2000 № 950 (Службове розслідування)
Постанова КМУ від 25.03.2015 №171 (СПЕЦПЕРЕВІРКА)
Постанова КМУ від 29.04.2015 № 265

Розпорядження КМУ

Про затвердження плану першочергових заходів з подалання корупції
Про підвищення кваліфікації з питань запобігання корупціїМетодичні рекомендації з питань запобігання і протидія корупції

Методичні рекомендації про майно, доходи, витрати і зобов
Методичні рекомендації "Типові ситуації щодо порядку врегулювання конфлікту інтересів на державній службі"
Методичні рекомендації щодо запобігання і протидії корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік


        Керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації постійно проводиться роз’яснювальна робота з підлеглими по питаннях профілактики і попередження корупційних проявів.
        Головами сільських та селищних рад району постійно проводяться бесіди з працівниками спрямовані на запобігання корупційних діянь. Забезпечується виконання чинних нормативно – правових актів щодо засад етичної поведінки осіб уповноважених на виконання функцій держави та механізму врегулювання конфлікту інтересів в їх діяльності. Постійно забезпечується доступ громадськості для ознайомлення з проектами нормативно – правових актів шляхом їх розміщення на інформаційних стендах. Виконавчими комітетами сільських та селищних рад дотримується Порядок передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1195.
        На засіданнях колегій, нарадах за участю правоохоронних органів проводиться аналіз стану додержання антикорупційного законодавства з метою забезпечення єдиної державної політики у сфері запобігання корупції.
        Здійснюється проведення семінарів та тренінгів за участю працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації в ході яких забезпечується роз'яснення положень Законів України “Про державну службу”, ”Про запобігання корупції”, чинних нормативно- правових актів щодо засад етичної поведінки осіб уповноважених на виконання функцій держави. Працівники ознайомлені з положеннями статті 28 Закону України ”Про запобігання корупції” щодо недопущення випадків виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів серед державних службовців та щодо необхідності повідомляти безпосереднього керівника про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів у разі його виникнення.
        Державними службовцями апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації своєчасно подаються декларації про доходи, зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї .
        З метою формування негативного ставлення громадян до проявів корупції і залучення громадськості до участі в антикорупційній діяльності в районній газеті «Придніпров'я» періодично здійснюється висвітлення антикорупційних заходів, що вживаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
        Забезпечується виконання чинних нормативно – правових актів.
        З метою реформування системи державного управління та адміністративних процедур в районі створено Центр надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації. Складовою частиною центру, є дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України “ Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності ”, який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності. На офіційному веб – сайті Онуфріївської районної державної адміністрації в рубриці « Центр надання адміністративних послуг» викладена та періодично оновлюється інформація щодо надання адміністративних послуг.
        Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації", з метою забезпечення оприлюднення документів, що містять таку інформацію, на офіційному веб - сайті райдержадміністрації створено рубрику «Доступ до публічної інформації», де також представлені зразки запиту на отримання публічної інформації.


Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien