» Звернення начальника служби в справах дітей
Звернення начальника служби в справах дітей

Шановні жителі Онуфріївщини!

1,5 % від усієї чисельності дітей нашої держави на сьогодні виховуються і проживають в інтернатних закладах. Діти. Наші діти. Мої діти. Багато є способів стати батьками. Усиновлення дитини – це один із багатьох таких способів, а також вчинок благородний і великодушний. Водночас справа непроста. Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою, а значить – дати можливість відкрити двері нової домівки, здійснити мрію-мати родину, закрити за собою двері інтернатного закладу.
В нашому районі є діти, що бачать в своїх снах нову родину, маму і тата, малюють їм малюнки, пишуть листи. Труднощі, що виникають на шляху доусиновлення, забудуться, коли тебе обіймуть ніжні дитячі ручки і зазирнуть тобі в обличчя очі дитини, сповнені тепла і серце зігріє посмішка.
Можливо, без дітей дім був би ідеально чистим, а гаманець - повним, але тоді серце було б абсолютно порожнім. Тож давайте спільними зусиллями зробимо обездолених дітей, які потребують сімейного затишку та тепла, щасливими!